Tent4Rent

Wypożyczalnia namiotów bankietowych


SZCZEGÓŁY

Adres: Potocka 13

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-639

Telefon: 224074242

Domena: https://tent4rent.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Kiedy zaczyna się sezon imprez plenerowych, organizatorzy poszukują najlepszych rozwiązań aranżacji przestrzeni, które z jednej strony zapewnią funkcjonalność jak najbardziej zbliżoną do budynku, a z drugiej jak najmniej kłopotliwą w montażu i demontażu. Wybór często pada na namioty. Konkurencja w branży jest dość spora, jednak jest kilka firm, które głębokością swojej oferty dystansują inne propozycje.

Tent4Rent to wypożyczalnia namiotów bankietowych, imprezowych, wystawowych oraz ślubnych i weselnych, która należy do absolutnej czołówki dostawców tego typu usług na polski rynek. Mnogość dostępnych rozwiązań, zarówno pod kątem konstrukcyjnym, jak i aranżacyjnym i wykończeniowym (aż sześć typów namiotów), a także duże zaplecze wyposażenia dodatkowego to najmocniejsze punkty firmy, która oferuje kompletną usługę obejmującą także transport i montaż.

Data dodania: 08-03-2019Zostaw Opinie:Od tej firmy udało mi się wynająć duży namiot bankietowy na imprezę z pracownikami mojej firmy "pod chmurką".
Opublikowane przez: Oskar Kamiński Data: 2020-07-31 13:04:33 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Invenco Sp. z.o.o.

PROFIL

SANVITA

PROFIL

Macromedica Centrum Medyczne

PROFIL