Stachurski Przeprowadzki

Firmy przeprowadzkowe kraków - Stachurski Przeprowadzki


SZCZEGÓŁY

Adres: Łużycka 57

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-658

Telefon: 509 178 623

Domena: https://przeprowadzki-stachurski.com.plOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Przeprowadzka to przedsięwzięcie wymagające wiele czasu i nakładu energii. By uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z organizacją transportu wyposażenia domu czy biura, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Takie usługi oferuje firma Przeprowadzki Stachurski, która od lat z powodzeniem przeprowadza swoich klientów.

Przedsiębiorstwo oferuje pomoc wykwalifikowanych pracowników, dbających o powierzone im rzeczy na każdym etapie transportu. Mając również na uwadze kwestie finansowe, proponuje klientom atrakcyjne koszty usługi.

Sprawdzając oferty, jakie proponują swoim klientom firmy przeprowadzkowe z Krakowa, na pewno zauważysz, że oferta firmy Przeprowadzki Stachurski jest wysoko konkurencyjna. Dołącz do usatysfakcjonowanych klientów i postaw na renomowane przedsiębiorstwo. Więcej informacji znajdziesz na stronie przeprowadzki-stachurski.com.pl.

Data dodania: 24-02-2018Zostaw Opinie:Firma Stachurski została mi polecona przez znajomych korzystających z jej usług już wcześniej. Super sprawa, za grosze, można sobie oszczędzić kłopotu z całym procesem.
Opublikowane przez: Paweł Pawlak Data: 2018-05-25 13:47:38 Ocena: 4


SĄSIEDNIE FIRMY

AGTOM s. z o.o.

PROFIL

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

PROFIL

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

PROFIL