Nanostudio

Gotowe projekty domów


SZCZEGÓŁY

Adres: 27 Grudnia 11

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61--73

Telefon: 501 102 261

Domena: https://www.nanostudio.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Architektura wymaga nie lada umiejętności w zakresie łączenia panujących trendów z zasadami funkcjonalności. Specjaliści w tej branży często wiedzą, jakie rozwiązania nie przyjmą się na stałe i szybko przeminą, a które z nich mają szansę realnie wpłynąć na wygodę i komfort mieszkańców. Przykładem biura projektowego łączącego pragmatyzm z efektownym designem jest bez wątpienia NANOstudio z Poznania.

Firma świadczy usługi zarówno na terenie całej Polski, jak również z powodzeniem realizuje projekty za granicą. W swojej ofercie posiada gotowe projekty domów parterowych, piętrowych, jak również dwulokalowych. Na stronie internetowej bez trudu można także odnaleźć przykłady architektury medycznej czy projektów indywidualnych. Każdy klient może liczyć na unikalne podejście, co zawsze przekłada się na jakość i efekty współpracy.

Data dodania: 23-04-2019Zostaw Opinie:Uważam, że Nanostudio to bardzo dobre biuro projektowe, w którym pracują kompetentni specjaliści, którzy z trendami w budownictwie są za pan brat. :) Do tego potrafią się wsłuchiwać w potrzeby klienta - współpraca z nimi była czystą przyjemnością.
Opublikowane przez: tasesasof Data: 2019-06-12 15:29:05 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Feltiness.pl

PROFIL

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

PROFIL

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

PROFIL