Mensa Home

Garnki pojedyncze


SZCZEGÓŁY

Adres: Słowiańska 22

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100

Telefon: 883680001

Domena: https://mensahome.euOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Wyposażając kuchnię lub jadalnię, warto zajrzeć na stronę mensahome.eu. Pod podanym linkiem przedstawia się dystrybutor różnego rodzaju akcesoriów kuchennych. Proponowana przez niego oferta jest zróżnicowana. Obejmuje produkty wykonane z różnego rodzaju tworzyw, od stylowego drewna po elegancką porcelanę. 

W sprzedaży dostępne jest także wyposażenie do codziennego użytku, jak chociażby wytrzymałe garnki pojedyncze, które można zamówić w wielu rozmiarach. Dostawca poleca zakupy na serwisie zarówno podczas kompletowania zastawy i przedmiotów do własnego domu lub mieszkania, jak i w trakcie poszukiwania przydatnych akcesoriów na prezent dla bliskiej osoby.

Zamówienie klient może wygodnie złożyć online. Nie musi też martwić się, że w trakcie transportu (szczególnie delikatnych, szklanych lub porcelanowych elementów) dojdzie do uszkodzenia zawartości paczki. Kadra dostawcy gwarantuje, że włożony do środka zakup jest dokładnie zabezpieczony na czas przewozu za pomocą co najmniej kilku warstw izolujących.

Data dodania: 17-06-2022Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.SĄSIEDNIE FIRMY

Feltiness.pl

PROFIL

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

PROFIL

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

PROFIL