Marbex sp. z o.o.

Marbex sp. z o.o. • Dywan do przedpokoju


SZCZEGÓŁY

Adres: Milenijna 40/42

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Kod pocztowy: 97-200

Telefon: (44) 741 41 41

Domena: https://dywanstyl.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy jest sens kupować dywan do przedpokoju, skoro będzie ona stale narażony na zanieczyszczenia przyniesione na butach z zewnątrz. To oczywiście prawda, ale patrząc z drugiej strony, miły oku miękki przedmiot może już od progu wprowadzić człowieka w lepszy nastrój po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Postawiwszy nogę na miękkim, puszystym dywanie każdy od razu poczuje się bezpiecznie.

Sklep ze strony dywanstyl.pl proponuje swoim klientom wybór wśród ponad 130 rodzajów chodników i dywanów z różną długością włosa i ciekawych oryginalnych wzorach i ciepłych stonowanych barwach od zieleni, poprzez beże aż do czerwieni. Do nabycia są zarówno wąskie na 60 cm chodniczki, jak i takie na 150 cm. Sklep oferuje także obszycie chodników taśmą, uniemożliwiającą strzępienie. Ci, którzy nie mogą mieć chodników wełnianych ani z długim włosem, mogą się tu zaopatrzyć w chodniczki sznurkowe, łatwe w sprzątaniu i tanie.

Data dodania: 05-12-2017Zostaw Opinie:W przedpokoju dywan bardzo się przydaje nawet by biegały tam dzieciaki, by nie stąpały po zimnych panelach bądź płytkach.
Opublikowane przez: Krystian Woźniak Data: 2018-04-25 13:32:02 Ocena: 4


SĄSIEDNIE FIRMY

Xfelgi.pl

PROFIL

Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj

PROFIL

wyprawkowy

PROFIL