KRM-TRADE

Bloki granitowe z ukrainy - https://www.krm-trade.com/


SZCZEGÓŁY

Adres: Wandy 16B

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40--32

Telefon: +48 79 636 94 39

Domena: https://www.krm-trade.com/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Przechadzając się po mieście, z łatwością można zauważyć, że większość budynków takich jak duże firmy czy banki mają fasady, a także posadzki wyłożone granitem w najróżniejszych kolorach. Ten naturalny materiał podkreśla wysublimowany gust i zamożność firm i instytucji, a jednocześnie zapewnia ich budynkom piękny wygląd na wiele lat. Granit może mieć powierzchnię wykończoną różnymi metodami:

  • polerowaną,
  • szczotkowaną,
  • młotkowaną,
  • płomieniowaną.

Duże firmy budowlane i deweloperskie chętnie kupują potężne bloki granitowe z Ukrainy, które oferowane są przez firmę KRM-Trade w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Przedsiębiorstwo to posiada złoża dwóch rodzajów granitu na Ukrainie, w których pozyskuje się ten kamień metodami mechanicznymi, termicznymi i wybuchowymi. Ostatnia metoda należy do najprostszych i najtańszych i ta jest najczęściej stosowana, dlatego też ceny tego materiału nie są wysokie. Pozyskane w ten sposób potężne bloki wysyłane są koleją lub transportem drogowym do hurtowni, w których poddaje się je dalszej obróbce z użyciem specjalistycznych maszyn, aby w końcu trafiły do klienta.

Data dodania: 06-09-2019Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.SĄSIEDNIE FIRMY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

PROFIL

HS MEDICAL POLAND

PROFIL

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

PROFIL