Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury

http://www.kultura.krakow.pl/


SZCZEGÓŁY

Adres: Niepodległości 5

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-861

Telefon: 122947516

Domena: http://www.kultura.krakow.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

„Aladyn: na ratunek światu”, „Podniebna misja”, „Eko-protest” – to tylko kilka propozycji spektakli teatralnych, jakie są zaprezentowana na stronie kultura.krakow.pl. Na portalu przedstawiono najciekawsze imprezy kulturalne, jakie odbywają się w Krakowie. Dużo miejsca poświęcono widowiskom dla dzieci i młodzieży. Warto zabrać uczniów na ekologiczne przedstawienie, które porusza ważne zagadnienia, związane np. ze smogiem, dziurą ozonową czy ocieplaniem się klimatu.

W repertuarze jest kilka spektakli nawiązujących do klasyki literatury, np. o Aladynie czy o Czarnoksiężniku z krainy Oz. Sztuki w nowej odsłonie pomagają zrozumieć dzieciom otaczającą ich rzeczywistość i szukają odpowiedzi na trudne współczesne problemy. Wszystko odbywa się w formie zabawy i przy dużym zaangażowaniu widza. Całość trwa około 60 minut.

Firma chętnie współpracuje z dyrektorami szkół i przedszkoli. Na życzenie klienta wybrane przedstawienie może zostać wystawione w danej placówce oświatowej, np. na sali gimnastycznej.

Data dodania: 08-12-2021Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.SĄSIEDNIE FIRMY

AGTOM s. z o.o.

PROFIL

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

PROFIL

Stachurski Przeprowadzki

PROFIL