Garden Spot

Zielone kompozycje ścienne


SZCZEGÓŁY

Adres: Kostrzewskiego 14

Miejscowość: Rogalinek

Kod pocztowy: 62-022

Telefon: +48 (61) 622 95 30

Domena: https://gardenspot.plOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Kontakt z zielenią uspokaja i poprawia nastrój. Nic dziwnego, że projektanci wnętrz bardzo chętnie sięgają po rośliny. Szczególnie, że współczesne projekty dają bardzo wiele możliwości i często nie można oderwać od nich wzroku.

Nowoczesne aranżacje często wykorzystują zielone kompozycje ścienne. Roślinność może wzrastać w pionie, trzymając się ściśle wytyczonych przez projektanta ścieżek. Jak wygląda takie rozwiązanie i gdzie konkretnie można z niego skorzystać? Galerię przykładowych zdjęć zamieszczono na stronie internetowej pod adresem gardenspot.pl. Ścienne ogrody nadają się zarówno do obiektów użyteczności publicznej i siedzib firm, jak i domów prywatnych. Ich wielkość oraz szczegółową charakterystykę zawsze ustala się indywidualnie. Klienci doceniają łatwość utrzymania ogrodów, które choć wyglądają bardzo okazale i skomplikowanie, mogą być sadzone w rozmaitych warunkach. Wystarczy zapoznać się z inspiracjami i skorzystać z oferty.

Data dodania: 13-04-2019Zostaw Opinie:Owe zielone ścienne kompozycje bardzo przypadły mi do gustu i mam na ścianie w salonie właśnie "własną zieleń".
Opublikowane przez: Nadia Gajewska Data: 2019-06-07 12:49:28 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Feltiness.pl

PROFIL

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

PROFIL

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

PROFIL