Ebordi s.c.

https://ebordi.pl/


SZCZEGÓŁY

Adres: Poznańska 3

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 666 232 457

Domena: https://ebordi.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

To, w jakich kartonach przechowujemy przedmioty, z pewnością wpływa na ich późniejsze wykorzystanie. Jeśli jest Ci potrzebna dobra hurtownia opakowań w Poznaniu, zajrzyj na stronę ebordi.pl, gdzie swoją ofertę przedstawia jedna z nich. W jej ofercie znajdziesz kartony o różnych wymiarach, które z łatwością dopasujesz do pożądanej wysokości. Oferowane są kartony, które świetnie się sprawdzają w czasie magazynowania czy transportu także ciężkich przedmiotów.

Ponadto, firma zajmuje się produkowaniem taśm do stosowania w domu, biurze, w branży motoryzacyjnej czy elektryce. W jej ofercie znajdziesz wytrzymałe taśmy naprawcze Duct, które są także wodoodporne i odporne na rozciąganie. Nadają się do maskowania i uszczelniania nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz. Dobrze przyklejają się do betonu, tynku czy drewna.

Data dodania: 26-12-2017Zostaw Opinie:Z doświadczenia wiem, że wybór dobrych taśm chociażby do prac naprawczych to podstawa, a te oferowane przez firmę ebordi są jakością samą w sobie.
Opublikowane przez: Leonard Pawlak Data: 2018-03-15 14:54:43 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Feltiness.pl

PROFIL

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

PROFIL

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

PROFIL