Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Drewniane domy - projekt


SZCZEGÓŁY

Adres: Odrowąż Podhalański 157

Miejscowość: Odrowąż

Kod pocztowy: 34-408

Telefon: 18 275 8365

Domena: http://www.buduj-z-drewna.com/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Firma budowlana Dom z Duszą specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom optymalnych rozwiązań z branży stawiania domów, wykonanych z drewnianych bali. Możemy wybierać spośród ogromnej liczby, dostępnych w ofercie tego przedsiębiorstwa, gotowych projektów.

Dom z Duszą działa nieprzerwanie od ponad 15 lat. Wieloletnie doświadczenie zatrudnionego tam zespołu fachowców gwarantuje, że drewniane domy, których projekty udostępnia ta firma, będą pierwszorzędne – zarówno pod kątem estetyki, jak i wygody późniejszego użytkowania. Wszystkie niezbędne potencjalnym klientom wiadomości zamieszczono na stronie: buduj-z-drewna.com.

Jeszcze do niedawna domy z drewna nasuwały przede wszystkim skojarzenia z domkami letniskowymi, w których nie było możliwości przetrwania zimy. Jednak obecne, nowoczesne technologie, zapewniają odpowiednie warunki przez cały rok.

Data dodania: 20-01-2018Zostaw Opinie:Myślę, że takie domy wykonane z bali, to mają coś takiego w sobie, co nie pozwala pozostać wobec nich obojętnym. Powiem więcej - to swoiste arcydzieła sztuki ciesielskiej. :)
Opublikowane przez: adroofrug Data: 2018-03-16 14:04:13 Ocena: 4


SĄSIEDNIE FIRMY

AGTOM s. z o.o.

PROFIL

Stachurski Przeprowadzki

PROFIL

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

PROFIL