DABA Kubki reklamowe

DABA Kubki reklamowe • Kubki do kawy z nadrukiem


SZCZEGÓŁY

Adres: Leśna 26

Miejscowość: Sędzinko

Kod pocztowy: 64-552

Telefon: 61 652 52 82

Domena: https://daba-kubki.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Masz własną markę? Szukasz skutecznych sposobów na wypromowanie jej usług? Postaw na oryginalne produkty reklamowe z logo! Takie elementy nie tylko ułatwią Ci zbudowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy na rynku, ale także pomogą dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów.

Wyjątkowo szeroki wybór artykułów promocyjnych oferuje znany producent DABA. Jego propozycją są eleganckie filiżanki, solidne kufle, praktyczne popielnice oraz estetyczne kubki do kawy z nadrukiem. W asortymencie dostępnych jest mnóstwo najróżniejszych wzorów i kolorów wszystkich elementów. Każdy klient bez wątpienia znajdzie tam taki model, który będzie w pełni zgodny z jego szczegółowymi oczekiwaniami.

Nadruki wykonywane są innowacyjną technologią kalki ceramicznej i szklarskiej lub skuteczną metodą subtech. Następnie utrwalane są w specjalnych piecach w temperaturze nawet do 900 stopni. Taki proces wytwarzania gwarantuje im niezwykle estetyczny wygląd oraz stuprocentową odporność na ścieranie, uszkodzenia i blaknięcie.

Data dodania: 27-11-2019Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.SĄSIEDNIE FIRMY

Feltiness.pl

PROFIL

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

PROFIL

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

PROFIL