Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

https://busyspeedygonzales.pl/ - Busy dania


SZCZEGÓŁY

Adres: Krasińskiego 40

Miejscowość: Ozorzyce

Kod pocztowy: 55-010

Telefon: 606 292 300

Domena: https://busyspeedygonzales.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Planując wyjazd z Polski do Danii, bez względu na to, czy jest to podróż służbowa, czy może chcemy poznać nowe tereny, warto pomyśleć o najwygodniejszej opcji transportu. Warto zadbać, by te kilka czy kilkanaście godzin spędzonych w podróży nie było dla nas męką. Często wybieraną formą transportu są prywatne busy jeżdżące do Danii.

Godną uwagi usługę "door to door" świadczy firma przewozowa Busy Speedy Gonzales. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca  odbierze zamawiającego z określonego przez niego miejsca i dowiezie do miejsca docelowego. Zyska się oszczędność czasu, gdyż nie musimy dbać już o transport z dworca do miejsca, gdzie chcemy się znaleźć. Kilkuosobowe busy, w których maksymalnie może jechać osiem osób, przyczyni się do optymalnego przejazdu z Polski do Danii. Kierowca może swobodnie dostosować przejazd do pasażerów, w tym dla ich wygody zatrzymać się częściej niż autobus, który ma określone punkty postojów.

Data dodania: 26-03-2019Zostaw Opinie:Do Danii jechałam właśnie z tym w/w przewoźnikiem i jestem zdania,że kierowca prowadzi busa bardzo bezpiecznie przez co podróż była bardzo komfortowa.
Opublikowane przez: Joanna Błaszczyk Data: 2019-05-20 12:46:17 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

produktyreklamowe.com.pl

PROFIL

DCP Badania

PROFIL

DetoksVIP

PROFIL