Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/ - Tłumaczenie dokumentów


SZCZEGÓŁY

Adres: Konarskiego 12

Miejscowość: Rybnik

Kod pocztowy: 44-274

Telefon: 32 494 32 69

Domena: https://spectlumacz.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Tym, co wyróżnia sprawdzone biuro tłumaczeń SpecTłumacz spośród innych tego typu firm, jest przede wszystkim szeroki zakres oferowanych tam usług i ich wysoka jakość, a także duża liczba języków, którymi posługują się pracujący tam tłumacze.

Biuro oferuje tłumaczenie dokumentów różnego rodzaju, m.in. prawnych, samochodowych i medycznych, a także CV oraz listów motywacyjnych. Oprócz tego tłumacze z tego biura zajmują się profesjonalnym przygotowywaniem tłumaczeń audiowizualnych, marketingowych oraz translacją stron www. Biuro oferuje tłumaczenia na niemal wszystkie języki, z jakimi można zetknąć się w Europie oraz Azji.

Podczas swojej pracy tłumacze z tej firmy dbają o staranne odwzorowanie znaczenia pierwowzoru, z zachowaniem wszelkich zasad obowiązujących w danym języku. Klient w krótkim czasie otrzymuje zlecone przez siebie przekłady drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem tradycyjnej poczty. 

Data dodania: 03-11-2017Zostaw Opinie:Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz sprawdziło i nadal sprawdza się fantastycznie jeśli chodzi o tłumaczenie dokumentów dla mojej firmy. Szybka realizacja i dobre ceny.
Opublikowane przez: Tylnor Data: 2018-06-04 11:08:23 Ocena: 3


SĄSIEDNIE FIRMY

HS MEDICAL POLAND

PROFIL

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

PROFIL

Silesiapak

PROFIL