Beard Hunter's Barber shop 'N' Bar

Najlepszy barber Katowice


SZCZEGÓŁY

Adres: 3 Maja 36

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-097

Telefon: 531 301 300

Domena: http://www.beard-hunters.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Dla panów liczy się dziś doskonały wygląd. Istnieje szereg sposobów, aby o niego zadbać, aczkolwiek nie wszystko w tej materii da się zrobić samodzielnie. Beard Hunters to świetny zakład fryzjerski, w którym można nadać idealnej formy również swojej brodzie i wąsom. Wszystko dlatego, że pracuje tam wyśmienicie przygotowany personel. Nie ma miejsca na półśrodki. Wszystko odbywa się zgodnie z zasadami sztuki i ma jeden cel – zapewnić klientom efekt, na jaki liczą.

Wysokie noty punktu nie powinny stanowić zaskoczenia. To aktualnie najlepszy barber w Katowicach, którego cennik jest przy tym bardzo atrakcyjny. Należy mieć to na uwadze i nie obawiać się tego, że za dobry wygląd znów trzeba będzie zapłacić wiele. Warto dodać, że każda z usług jest wykonywana bardzo indywidualnie. Chodzi wszakże o to, żeby odwiedzający salon był w pełni zadowolony ze wszystkiego, co go w nim spotka.

Data dodania: 09-10-2018Zostaw Opinie:Mój mąż bardzo dba o swoją brodę. Ja często z nim chodzę do barbera, by wyglądał elegancko ze swoją długą już brodą.
Opublikowane przez: Barbara Jaworska Data: 2019-03-07 11:49:45 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

HS MEDICAL POLAND

PROFIL

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

PROFIL

Crazy Cat Studio

PROFIL