AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś

Architekt wnętrz Cieszyn - http://www.amk2.pl/


SZCZEGÓŁY

Adres: Olchowa 15

Miejscowość: Cieszyn

Kod pocztowy: 43-400

Telefon: 502-586-747

Domena: http://www.amk2.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Przedsiębiorstwo amk2.pl to firma założona przez młodą architekt! Łączy ona współczesne trendy z klasycznymi rozwiązaniami, co określa jej indywidualny styl. Dzięki temu zyskała ona miano perspektywicznej i kreatywnej architekt.

Dobry architekt wnętrz w Cieszynie to rzadkość, jednak zdarzają się takie osoby, jak wspomniana wcześniej. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i wiedzy w biurze projektowym powstają plany, które porwały już serca wielu klientów. Oczywiście liczy się przede wszystkim dbałość o szczegóły, zgodność z trendami, ale nie można zapomnieć o funkcjach użytkowych i fakcie, że dom lub biuro ma przede wszystkim służyć, a nie tylko dobrze wyglądać. Dowiedz się więcej o zakresie prac przedstawianej firmy na stronie internetowej, a na pewno zdecydujesz się postawić na świeżość i innowacyjne podejście do tematu.

Data dodania: 16-10-2018Zostaw Opinie:Pani architekt Monika zrobiła rzecz jak dla mnie niemożliwą, w bardzo małym mieszkaniu znalazła miejsce na bardzo wiele potrzebnych pomieszczeń.
Opublikowane przez: Norbert Ziółkowski Data: 2019-01-31 12:25:14 Ocena: 5


SĄSIEDNIE FIRMY

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

PROFIL

HS MEDICAL POLAND

PROFIL

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

PROFIL