AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Poradnia neurologiczna w Warszawie


SZCZEGÓŁY

Adres: Bystrzycka 59

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-928

Telefon: 575 665 662

Domena: https://www.fitmedica.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Wiele osób, które ma uporczywe bóle głowy czy rwę kulszową, krąży od specjalisty do specjalisty, zamiast od razu być skierowanym do neurologa. A warto wiedzieć, że poradnia neurologiczna z Warszawy może przeprowadzić pełną diagnostykę i leczenie nie tylko to zachowawcze, ale także to operacyjne.

Operacje neurochirurgiczne są trudne i zawsze jest to ostateczność. Dlatego, zanim lekarz zdecyduje się skierować nas na operację kręgosłupa, wdrażane jest leczenie zachowawcze, które polega na zapisaniu odpowiednich środków farmakologicznych i zabiegów rehabilitacyjnych.

Na fitmedica.pl możesz się dowiedzieć więcej o programie zdrowy kręgosłup, który został opracowany przez neurologów i fizjoterapeutów, po to, aby nie dopuścić, np. do dyskopatii i aby zmniejszyć dolegliwości bólowe. Program ma na celu poprawę jakości życia osobom, które zmagają się z dolegliwościami związanymi ze zmianami w kręgosłupie i uświadomienie pacjenta, że jeśli regularnie będzie wykonywać ćwiczenia, interwencja neurochirurgiczna wcale nie musi być konieczna.

Data dodania: 24-06-2018Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.SĄSIEDNIE FIRMY

Invenco Sp. z.o.o.

PROFIL

Macromedica Centrum Medyczne

PROFIL

Solispharm Sp. z o. o.

PROFIL