3D Tarnawa

Metoda fdm druk 3d


SZCZEGÓŁY

Adres: Warszawska 97

Miejscowość: Jaworowa

Kod pocztowy: 05-090

Telefon: 509 509 678

Domena: https://3d-tarnawa.plOceń firmę (0 z 0 głosów)

OPIS FIRMY

Mając na względzie najwyższą jakość usług oraz starając się jak najpełniej odpowiadać na potrzeby klientów z różnych branż, kadra firmy 3D Tarnawa na bieżąco rozszerza ofertę o nowe świadczenia. Obecnie pracownicy mogą zaproponować duży wybór technik drukowania w trójwymiarze (dostępna jest między innymi metoda FDM, w której druk 3D otrzymuje się z wykorzystaniem filamentu PLA), które można zamówić w przystępnej cenie.

Firma zajmuje się realizacją zleceń pojedynczych i hurtowych. Obsługuje klientów z terenu całej Polski. Zaprasza do nawiązania współpracy długoterminowej. Dzięki doskonale zaopatrzonemu w nowoczesne, służące efektywnej produkcji technologie zapleczu kadra jest w stanie wyprodukować w krótkim czasie każdy element, od drobnych części zamiennych, aż po skomplikowane podzespoły.

Klient może złożyć odpowiednią dyspozycję, przedstawiając prototyp do powielenia lub też wysyłając projekt w postaci rysunku bądź grafiki komputerowej z podanymi wymiarami oraz rodzajem materiału wytwórczego.

Data dodania: 04-08-2022Zostaw Opinie:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.SĄSIEDNIE FIRMY

Invenco Sp. z.o.o.

PROFIL

SANVITA

PROFIL

Macromedica Centrum Medyczne

PROFIL